DVD Lepoglava

Potres - 29.12.2020.

Današnji dan sigurno će biti zabilježen kao jedan od najgorih u hrvatskoj povijesti, a zasigurno i u našoj Lepoglavi. Odrađeno je danas više od desetak intervencija na području šireg centra grada i nažalost jedna osoba je ozlijeđena, te je zbrinuta od strane tima hitne medicinske pomoći. Druge intervencije bile su vezane uz sanaciju stambenih objekata pri kojima je došlo do pucanja zidova i krovova. U nekoliko zgrada evakuirani su svi stanari, nakon što su pregledani od strane statičara. Danas je u Lepoglavi na intervencijama bilo prisutno tridesetak vatrogasaca sa šest vozila. Na intervencijama su bili i prisutni članovi DVD-a Kamenica i DVD-a Ivanec koji su nam pomogli na jednoj lokaciji sa autoljestvom.
Štete je puno, trudili smo se biti što brži i kvalitetniji i odgovoriti na sve te pozive, al vjerujte trudit ćemo se i dalje. A sad, stavljamo se na raspolaganje područjima stradalim potresom, Petrinji i Sisku! Članovi DVD-a su uz Vas!

Obavijesti i najave

Nema sadržaja